Zapraszamy Państwa na mobilność w ramach projektu Erasmus+. Na zgłoszenia czekamy w terminie 30.01 - 05.02.2026.
Dokumenty zgłoszeniowe czyli Deklaracja uczestnictwa w JS, Oświadczenie - obowiązki uczestnika projektu, oświadczenie RODO - dostępne są w Zespole Rada Pedagogiczna MSTeams oraz na tablicy ogłoszeń w pokoju nauczycielskim. Tam też znajduje się regulamin.
Komplet dokumentów prosimy składać w Sekretariacie Szkoły. Planowany termin realizacji mobilności - kwiecień 2026.
