Zapraszamy Państwa na mobilność w ramach projektu Erasmus+. Na zgłoszenia czekamy w terminie 30.01 - 05.02.2026.

Dokumenty zgłoszeniowe czyli Deklaracja uczestnictwa w JS, Oświadczenie - obowiązki uczestnika projektu, oświadczenie RODO - dostępne są w Zespole Rada Pedagogiczna MSTeams oraz na tablicy ogłoszeń w pokoju nauczycielskim. Tam też znajduje się regulamin.

Komplet dokumentów prosimy składać w Sekretariacie Szkoły. Planowany termin realizacji mobilności - kwiecień 2026.

© Zespół Szkół Gospodarczych im. Mikołaja Spytka Ligęzy w Rzeszowie ⋅ 1919 - 2026

Prywatność
Użytkownik może w każdym czasie samodzielnie zmienić ustawienia dotyczące plików cookies, np. wyłączając możliwość ich przechowywania na urządzeniu użytkownika lub określając warunki ich przechowywania i uzyskiwania dostępu przez pliki cookies do urządzenia użytkownika. Zmiany ustawień, użytkownik może dokonać za pomocą ustawień przeglądarki internetowej. Użytkownik może w każdej chwili usunąć pliki cookies korzystając z dostępnych funkcji w przeglądarce internetowej, której używa. Ograniczenie stosowania plików cookies, może wpłynąć na niektóre funkcjonalności dostępne na stronie internetowej.