W dniu 15 października 2025 roku odbyły się eliminacje szkolne XXX Olimpiady Wiedzy o Żywieniu. Tematyką wiodącą olimpiady w roku szkolnym 2025/2026 jest: "Żywność wysokoprzetworzona".

Spośród uczestników etapu szkolnego do rozgrywek okręgowych zakwalifikowano troje uczniów: Maksymilian Bieś 4bs, Paulina Panek 5as, Gabriela Michna 4bs.

Uczniom serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w kolejnych etapach olimpiady.

© Zespół Szkół Gospodarczych im. Mikołaja Spytka Ligęzy w Rzeszowie ⋅ 1919 - 2026

Prywatność
Użytkownik może w każdym czasie samodzielnie zmienić ustawienia dotyczące plików cookies, np. wyłączając możliwość ich przechowywania na urządzeniu użytkownika lub określając warunki ich przechowywania i uzyskiwania dostępu przez pliki cookies do urządzenia użytkownika. Zmiany ustawień, użytkownik może dokonać za pomocą ustawień przeglądarki internetowej. Użytkownik może w każdej chwili usunąć pliki cookies korzystając z dostępnych funkcji w przeglądarce internetowej, której używa. Ograniczenie stosowania plików cookies, może wpłynąć na niektóre funkcjonalności dostępne na stronie internetowej.