W dniu 15 października 2025 roku odbyły się eliminacje szkolne XXX Olimpiady Wiedzy o Żywieniu. Tematyką wiodącą olimpiady w roku szkolnym 2025/2026 jest: "Żywność wysokoprzetworzona".
Spośród uczestników etapu szkolnego do rozgrywek okręgowych zakwalifikowano troje uczniów: Maksymilian Bieś 4bs, Paulina Panek 5as, Gabriela Michna 4bs.
Uczniom serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w kolejnych etapach olimpiady.
