Menu

Polish Food Festival w Brukseli

W dniach 13-15 grudnia na zaproszenie Stowarzyszenia Polska Ekologia 12 uczniów naszej szkoły wzięło udział w Polish Food Festival w Brukseli. Festiwal polskiej żywności odbywał się na terenie polskiej ambasady. Oficjalnego otwarcia imprezy dokonał w piątek premier Mateusz Morawiecki, który odwiedził wszystkie stoiska obsługiwane przez naszych uczniów i przywitał się z każdym z nich w blasku fleszy.

W sobotę i niedzielę odwiedziło targi wielu Polaków i towarzyszących im Belgów, którym prezentowaliśmy polskie produkty i dla których przygotowywaliśmy poczęstunek promując polską wieprzowinę. Dzięki udziałowi w targach mogliśmy odwiedzić stolicę Belgii, obejrzeć zachwycający magiczny pokaz świateł i muzyki na świątecznym Grande Place, zobaczyć symbol tego miasta czyli Manneken pis, skosztować klasycznych belgijskich frytek z majonezem i legendarnych gofrów.
Wrażeń nie brakowało! Zapraszamy do galerii.

W najbliższym czasie

Dzień Kawy
29 września 2020

Salon maturzystów
17  - 30 września 2020

Dziennik elektroniczny

Biblioteka szkolna

Szczęśliwy numerek

od 28.09.2020 do 02.10.2020

Poniedziałek  ... 28   31
Wtorek   08   22
Środa   29   26
Czwartek   17   10
Piątek   24   33

Partnerzy

 
  

    
 

  

Kontakt

Zespół Szkół Gospodarczych 
im. Mikołaja Spytka Ligęzy

ul. Mikołaja Spytka Ligęzy 12
35-055 Rzeszów
tel. 17 748 35 00 
sekretariat@zsgrzeszow.pl

Technikum: technik hotelarstwa - technik organizacji turystyki - technik przemysłu mody - technik żywienia i usług gastronomicznych - technik usług kelnerskich
Szkoła Branżowa I Stopnia: kelner - kucharz  - cukiernik - krawiec

Menu